Na cenę żagla składa się wiele róznych elementów. Przede wszystkim zastosowanie: inaczej wykonamy żagle do żeglującej kilkanaście razy w sezonie lekkiej łodzi mieczowej, inne techniki wzmocnień i wykończenia zastosujemy w intensywnie pracującym jachcie czarterowym, rozróżniając tu jachty morskie i śródlądowe. Zupełnie inne podejście do konstrukcji żagla wymusza chęć armatora do startów w regatach. Należy wtedy uwzględnić przepisy klasowe, częstotliwość startów w porównaniu z pływaniami rekreacyjnymi. Wybór materiału żaglowego wymaga bardzo głębokiego przemyślenia w sytuacji możliwości wyboru ze wszystkich dostępnych na światowym rynku. Projektanci firmy NeilPrydeSails traktują każdy jacht indywidualnie, dopasowując do niego żagle spełniające różnorodne, często sprzeczne ze sobą wymagania.
Dlatego też, prosimy o podanie, poza podstawowymi wymiarami jachtu i jego takielunku, krótkiego opisu naszych oczekiwań wobec nowych żagli.
Prosimy również o podanie przybliżonej wielkości i kolorystki ewentualnego logo umieszczonego na żaglach.
Pozwoli to nam na wykonanie kosztorysu żagli dostosowanych do Państwa wymagań. Następnym krokiem będą dokładne pomiary dokonane przez nas w miejscu postoju jachtu i ustalenie szczegółów wykonania i wykończenia żagli.

PROSIMY O WYPEŁNIENIE I WYSŁANIE PONIŻSZEGO FORMULARZA.

Kosztorys prześlemy na podany przez Państwa adres.

Imię i nazwisko     

E-mail (adres pocztowy)     

Typ jachtu   Długość    Powierzchnia żagli 

I  m        J  m        P  m        E  m

Akwen pływania, zastosowanie(regaty, turystyka), preferowany materiał,
rodzaj i wielkość logo, inne uwagi dotyczące żagli.